Rozkład zajęć i samodzielność

W naszej ofercie stawiamy głównie na budowanie poczucia własnej wartości. Nasi specjaliści uczą nie tylko w jaki sposób trenować, ale jak się zmusić do wysiłku. Ilość powtórzeń i serii podczas ćwiczeń na konkretnych maszynach jest dopasowana indywidualnie tak, aby nie przeciążać za bardzo organizmu.

Nasi trenerzy to również gwarancja bezpieczeństwa. Nie tylko nie doprowadzą do kontuzji, ale nawet nie poczują państwo tzw. zakwasów. Na wszystkie pytania także odpowiadamy telefonicznie. Dla stałych klientów przygotowano promocje.

Oferta na poziomie Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Ponieważ są to ćwiczenia realizowane z prawdziwym zapałem i sercem. To właśnie gwarantuje nasza kadra. Podczas zajęć panuje bardzo przyjazna atmosfera.

Nasi trenerzy podchodzą w niezwykły sposób do klientów. W ten sposób pozyskują Państwo przyjaciół, którzy poprowadzą was poprzez długi proces treningu.

Dlatego na terenie Katowic zaskarbiliśmy sobie największą popularność. Nasz klub wyróżnia się spośród innych ponieważ zawsze można liczyć na pomoc.