Twój klub fitness z Katowic

Zadowolenie klientów jest podstawą i tym kierują się pracownicy obsługi oraz trenerzy. Komfort ćwiczeń, to dokładnie rozplanowane zajęcia. Pod uwagę brane jest również bezpieczeństwo i profesjonalna opieka doświadczonych certyfikowanych instruktorów. Zajęcia są oparte o wszystkie najważniejsze światowe wzorce. Dzięki temu punkt usługowy uchodzi za bardzo nowoczesny nie tylko na terenie Katowic, ale również całego regionu i Polski.

Przyjemna atmosfera

Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera dzięki czemu nawet wstydliwe osoby, które nigdy nie ćwiczyły bardzo szybko mogą się wdrożyć w ćwiczenia i obserwować rezultaty swojej pracy. Trenerzy gwarantują: pozytywną energię, optymistyczną atmosferę, indywidualnie dopasowane godziny zajęć.

Sala jest klimatyzowana i odpowiednio wentylowana co jest istotne podczas ćwiczenia. Przebieralnie są przestronne, a standard zadowoli nawet bardzo doświadczone osoby. Stawiamy na ćwiczenia siłowe oraz aerobowe. Fitness jest realizowany w oparciu o dokładnie przeanalizowane ćwiczenia najlepszych trenerów amerykańskich.